MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 14246314
nr 1424 6314
Hörnskåp
Längd: 101 cm. Djup: 64 cm. Höjd: 191 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, går ej att låsa upp luckan på övedel med befintlig nyckel
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:17:32
7/10 18:46:31